You are currently viewing DOJLIDY Z MEDALEM MISTRZOSTW POLSKI

DOJLIDY Z MEDALEM MISTRZOSTW POLSKI

Julia Jackowska i Kamila Gryko brązowymi medalistkami w grze deblowej Młodzieżowych Mistrzostw Polski rozgrywanych w Ustrzykach Dolnych.

W Ustrzykach Dolnych na Podkarpaciu w miniony weekend odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. Duży sukces w tym turnieju odniosły zawodniczki UKS Dojlid Białystok – Julia Jackowska i Kamila Gryko, które w rywalizacji deblowej sięgnęły po brązowy medal.
 
– Dziewczyny zasłużyły na ten medal. Julia i Kamila znają się już bardzo długo, razem trenują i dobrze się rozumieją. Trzecie miejsce nie jest dla mnie wielkim zaskoczeniem – mówi menadżer Dojlid Białystok, Piotr Anchim.
 
W meczu o wejście do finału turnieju białostocka para przegrała 0:3 z duetem Agata Zakrzewska (KTS Tarnobrzeg)/Gabriela Dyszkiewicz (ATS Białystok). Wcześniej nasze zawodniczki w bardzo dobrym stylu pokonały 3:2 parę Sandra Kozioł (Chrobry Międzyzdroje)/Julia Szymczak (KU AZS UE Wrocław) oraz duet Gabriela Sokołowska (ZKS Zielona Góra)/Estera Razakowska (Skarbek Tarnowskie Góry).
 
Niewiele zabrakło, aby zawodniczki Dojlid wracały do Białegostoku również z medalem w turnieju drużynowym. W meczu, którego stawką był półfinał, ostatecznie przegrały z faworyzowaną Bogorią Grodzisk Mazowiecki 1:3. W składzie Dojlid wystąpiły Kamila Gryko, Julia Jackowska i Julia Filipowicz.