SEZON 2017/2018
-  drużyna mężczyzn występująca w Lotto Superlidze (po raz pierwszy w historii nasz klub zakontraktwał zawodnika Reprezetacji Indii. Soumayjit Ghosh, bo o nim mowa w najlepszym okresie znajdował się nawet na 60 miejscu w rankingu ITTF. Oprócz Ghosha w skłądzie Dojlid Wschodzący Białystok byli: Pavel Platonov (Białoruś), Wang Zeng Yi (Polska), Li Yongyin (Chiny). W kilku meczach szansę występu dostali juniorzy Przemysław Walaszek i Krzysztof Kurlenda.

- 4 miejsce kobiet w 1 lidze kobiet i udział w play offach o Ekstraklasę (w pierwszym meczu przed własną publicznością przegraliśmy 3:7 z Karpatami Krosno, w rewanżu było już sporo lepiej, gdzie zremisowalismy 5:5. Ostatecznie to zawodniczki z Krosna awansowały do najwyższej klasy rozgrywkowej w tenisie stołowym kobiet)

- 2017/ 2018 był bardzo udanym sezonem, jeżeli chodzi o występy zawodników Dojlid w turniejach indywidualnych. Na Mistrzostwach Polski Kadetek Aleksandra Jarkowska i Michalina Górska wywalczyły brązowe medale w grze deblowej. Na MP Juniorów nasi zawodnicy przywieśli, aż 4 medale. Zdecydowanie najlepiej wypadł wynikowo Przemek Walaszek, który był drugi w turnieju singla i drugi w turnieju debla. Weronika Mielnicka i Sandra Kozioł dorzyciły brąz w turnieju drużynowym.

SEZON 2014/2015
 - Srebrny medal drużynowego Pucharu Polski
( Piotr Chmiel, Bogusław Koszyki Meng Zhen powtarzają sukces z sezonu 2013/2014 i ponownie zajmują drugie miejsce w Pucharze Polski ustępując jedynie gospodarzom. W meczu finałowym lepsza od Dojlid okazuje się Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz, w której pierwsze skrzypce gra włoski duet: Mihai Bobocica i Leonadro Mutti. Honorowy punkt dla nas wywalcza Piotr Chmiel, który ogrywa 3:1 Alana Wosia. Wynik całego spotkania to 4:1 dla Gwiazdy. )

SEZON 2013/2014