Aktualności

Świetne występy juniorów i kadetów

Młodzi zawodnicy Dojlid Białystok po raz kolejny mogą pochwalić się dużym sukcesem. Nasi reprezentanci zdominowali rywalizację w turnieju juniorów i kadetów podczas Mistrzostw Województwa Podlaskiego, które w miniony weekend odbyły się Szkole Podstawowej nr 49 w Białymstoku.
 
Dojlidy po raz kolejny zaznaczyły swoją dominację na regionalnym podwórku. Tegoroczne mistrzostwa były dla naszego klubu niezwykle udane. 
 
W niedzielę (24.04) mistrzostwo województwa w kategorii juniorek zdobyła Michalina Górska. Awans do mistrzostw Polski juniorek wywalczyła również Wiktoria Soczko. Wyczyn koleżanek powtórzył Piotr Michalski, który nie miał sobie równych w rywalizacji juniorów. Michalski wywalczył sobie również przepustkę do majowych mistrzostw Polski juniorów w drużynie, występując z Maciejem Puchacewiczem i Filipem Perkowskim. 
 
Dzień wcześniej limity na MP w Rawie Mazowieckiej uzyskali też Zuzanna Borek w turnieju kadetek i Szymon Patejczuk w turnieju kadetów. Sobotnie zawody dobrze wspominać będą też Konrad Gryk i Maciej Perkowski, którzy uzyskali awans w turnieju drużynowym.
 
- Cieszymy się z osiągniętych wyników oraz z tego, że nasza ciężka codzienna praca przynosi efekty - mówi trener Dojlid Białystok, Rafał Marczykowski. - Naszym priorytetem jest turniej w Rawie Mazowieckiej i chcemy tam wypaść jak najlepiej. Mamy duże ambicje - kończy.

 

 SPONSORZY Klubu:

                              

 

PARTNERZY i Patroni Medialni:

        

Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: