Wandżi zostaje z nami

Wang Zeng Yi w przyszłym sezonie pozostanie zawodnikiem Dojlid Białystok.

Dla byłego reprezentanta Polski będzie to już szósty sezon w barwach białostockiego zespołu.

- Wandżi nosił się z zamiarem wyjazdu do Chin na stałe, mimo że z Polską jest bardzo związany. Długo o tym rozmawialiśmy i doszliśmy do porozumienia. Wandżi nie wystąpi we wszystkich naszych spotkaniach, ale pomoże nam w tych najważniejszych meczach. Bardzo cieszymy się z przedłużenia kontraktu - mówi menadżer Dojlid Białystok, Piotr Anchim.

Przypomnijmy, że Wandżi jest w Dojlidach od 2016 roku. Wówczas był jednym z najlepszych polskich tenisistów stołowych w Polsce. Od tego czasu niewiele się zmieniło. Mimo 37 lat urodzony w chińskim mieście Tiencin gracz należy do czołówki Lotto Superligi.

W najbliższych dniach kibice Dojlid mogą spodziewać się kolejnych informacji związanych z budową kadry białostockiego zespołu na nadchodzący sezon. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz oficjalnego konta na Facebooku.

Fot. Robert Kruk