SBR Bank sponsorem Dojlid

Spółdzielczy Bank Rozwoju odział w Szepietowie dołączył do grona sponsorów UKS Dojlidy Białystok.

Spółdzielczy Bank Rozwoju obecny jest na rynku od 1956 roku, działa wyłącznie w oparciu o polski kapitał, łączy tradycje bankowości spółdzielczej i zdobyte doświadczenie z nowoczesnym sposobem prowadzenia usług bankowych.

Spółdzielczy Bank Rozwoju wspiera potrzeby najbliższego otoczenia: osób prywatnych, rolników, samorządów, handlu, przemysłu i rzemiosła, świadcząc kompleksowe, nowoczesne, profesjonalne i bezpieczne usługi bankowe, konkurencyjne wobec najlepszych na rynku. Realizując tę misję, SBR Bank aktywnie wspiera rozwój społeczności lokalnych. Bank posiada sieć 15 lokalnych placówek, oddziały zlokalizowane są w: Szepietowie, Augustowie, Białymstoku, Łomży, Nowych Piekutach, Ostrołęce, Suwałkach i Warszawie.

- Witamy na pokładzie starego-nowego sponsora. To powrót do współpracy po krótkiej przerwie. Warunki współpracy ustaliliśmy z prezes zarządu SBR Bank Tomaszem Gromadą. Logo banku będzie widniało na stronie internetowej klubu oraz na banerach reklamowych podczas meczów Lotto Superligi - mówi menadżer Dojlid Białystok, Piotr Anchim.

Dziękujemy za zaufanie!