Aktualności

Porażki w Grodzisku i Wrocławiu

Porażkami 0:3 zakończyły się niedzielne mecze wyjazdowe obu naszych zespołów. Tenisiści przegrali w Grodzisku Mazowieckim z miejscową Bogorią, natomiast tenisistki uległy KU AZS EU Wrocław.
 
Oba mecze nie miały większej historii. Trzeba jednak przyznać, że zarówno męska drużyna, jak i kobiecy zespół Dojlid przystąpiły do spotkań bez swoich największych gwiazd. O ile wiadomo było, że we Wrocławiu nie wystąpią Katarzyna Grzybowska-Franc i Daria Kisiel, o tyle brak w kadrze Wang Zeng Yi (przeziębienie) na mecz z Bogorią, był wielkim problemem dla ekipy z Podlasia.
 
W eksperymentalnym zestawieniu Dojlidy nie były w stanie przeciwstawić się wicemistrzom Polski z Grodziska Mazowieckiego. Piotr Michalski, Aleksander Khanin i debiutujący w najwyższej klasie rozgrywkowej Konrad Gryk wyraźnie przegrali swoje spotkania 0:3. W drużynie gospodarzy wystąpili Pavel Sirucek, Panagiotis Gionis i Miłosz Redzimski.
 
Podobny przebieg miała potyczka tenisistek Asterm Dojlidy z wrocławskimi akademiczkami. Julia Jackowska, Kamila Gryko i Michalina Górska wolą walki starały się przeciwstawić rywalkom, ale większe doświadczenie i umiejętności były po stronie gospodyń, które zagrały w składzie: Natalia Bajor oraz Anna i Katarzyna Węgrzyn. Wszystkie spotkania zakończyły się gładkimi zwycięstwami wrocławianek 3:0.
 
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Dojlidy Białystok 3:0.
Pavel Sirucek - Piotr Michalski 3:0 (11:9, 11:3, 11:4)
Panagiotis Gionis - Aleksander Khanin 3:0 (11:9, 11:6, 11:8)
Miłosz Redzimski - Konrad Gryk 3:0 (11:6, 11:3, 11:5).
 
KU AZS EU Wrocław - Asterm Dojlidy Białystok 3:0.
Natalia Bajor - Julia Jackowska 3:0 (11:1, 11:7, 11:2)
Kamila Gryko - Katarzyna Węgrzyn 3:0 (11:1, 11:3, 11:8)
Michalina Górska - Anna Węgrzyn 3:0 (11:4, 11:6, 11:9).
 
Fot. Robert Kruk

 SPONSORZY Klubu:

                       

 

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: