Aktualności

Faworyci na rozkładzie Dojlid

Po emocjach związanych z występami żeńskiej drużyny Dojlid Białystok w ekstraklasie kobiet, przyszedł czas na mecze z udziałem naszych panów. Zespół prowadzony przez grającego trenera Wang Zeng Yi w ciągu dwóch dni rozegra dwa spotkania - z liderem i wiceliderem rozgrywek.
 
W niedzielę (godz. 16) białostocki zespół zmierzy się na wyjeździe z Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki. To aktualny wicemistrz Polski i lider Lotto Superligi.
 
- Siła Bogorii jest bardzo duża, nawet bez Marka Badowskiego, który w tej chwili leczy ciężką kontuzję - uważa Anchim. - Chcemy powalczyć i postarać się o punkty, choć my również mamy swoje kłopoty zdrowotne. Wang Zeng Yi nie jest w optymalnej dyspozycji, ale wystąpi w tym meczu - dodaje.
 
W składzie Dojlid, oprócz kapitana, znajdą się Aleksander Khanin i Piotr Michalski. Yongyin Li wciąż przebywa w Chinach.
 
Punkty są bardzo potrzebne Dojlidom, które walczą o jak najwyższą pozycję w ligowej tabeli przed rundą finałową rozgrywek Lotto Superligi. Białostoczanie z dorobkiem 32. punktów zajmują czwarte miejsce, a ich strata do trzeciego Sokoła Jarosław wynosi trzy oczka.
 
Z kolei w poniedziałek (22.03) nasza drużyna zmierzy się z u siebie Dekorglassem Działdowo, który plasuje się tuż za plecami liderującej Bogorii. Na razie jednak nasi zawodnicy i sztab szkoleniowy kocentrują się tylko i wyłącznie na niedzielnej potyczce we własnej hali.
 
Fot. Robert Kruk

 SPONSORZY Klubu:

                       

 

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: