Aktualności

KanRo nowym partnerem Dojlid

Miło nam poinformować, że do grona sponsorów wspierających UKS Dojlidy Białystok dołączyła firma KanRo Ltd Sp. z o.o.
 
Firma KanRo Ltd Sp. z o. o. powstała w marcu 1992 roku w Białymstoku. Od ponad 25 lat zajmuje się sprzedażą i serwisem maszyn oraz urządzeń do czyszczenia i monitoringu sieci wodno-kanalizacyjnych. W połowie lat dziewięćdziesiątych rozpoczęła produkcję własnych urządzeń mechanicznych i wysokociśnieniowych do czyszczenia kanalizacji oraz kamer TV do przeglądu stanu technicznego rurociągów. Urządzenia te produkowane są w oparciu o najnowsze technologie.
 
KanRo Ltd Sp. z o. o. jest w naszym kraju wyłącznym przedstawicielem firm KAISER AG z Liechtensteinu oraz RSP z Niemiec.
 
- Cieszymy się, że możemy powitać w gronie naszych partnerów firmę KanRo, która w swoim sektorze jest jednym z liderów w całej Polsce. Jestem przekonany, że będzie to dla nas duża pomoc w realizacji celów wyznaczonych celów sportowych i organizacyjnych. Jesteśmy też pewni, że nasza współpraca będzie długotrwała i owocna dla obu stron - mówi menadżer Dojlid Białystok, Piotr Anchim.
 

 SPONSORZY Klubu:

                       

 

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: