Najbliższy mecz

49 sekund

19-03-2021, godz: 18:00

Czas na derby

Asterm Dojlidy Białystok podejmą we wtorek (godz. 16) w derbowym meczu AZS PWSiP Metal-Technik Łomża w 16. kolejce ekstraklasy kobiet. - Naszym celem jest zwycięstwo - mówi menadżer białostockiego klubu, Piotr Anchim.

Już pierwsze spotkanie pomiędzy tymi ekipami przyniosło mnóstwo emocji. Wówczas mecz zakończył się zwycięstwem łomżynianek 3:2. Przed środową potyczką w Dojlidach panuje pełna mobilizacja i chęć rewanżu za to niepowodzenie.

- Jesteśmy bardzo zmotywowani. Przystąpimy do meczu w najsilniejszym składzie, z Kasią Grzybowską-Franc i Darią Kisiel. Mamy coś do udowodnienia - przekonuje Anchim.

Zawodniczki Asterm Dojlidy w tym roku pozostają bez ligowego zwycięstwa. W sumie białostoczanki mają serię ośmiu porażek z rzędu. Derbowa potyczka to szansa, aby przerwać czarną passę.

W składzie łomżyńskiego zespołu wystąpią Chinka Xii Zhao, Anna Monika Zielińska i Marta Smętek.

Wtorkowe spotkanie rozpocznie się o godz. 16 w hali Zespołu Szkół Rolniczych przy ul. Suchowolca 26.

Fot. Robert Kruk