Aktualności

Kasia z nowym kontraktem

Katarzyna Grzybowska-Franc przedłużyła kontrakt z Dojlidami Białystok. 31-letnia zawodniczka będzie występować w białostockiej drużynie do końca sezonu 2021/2022.
 
Katarzyna Grzybowska-Franc jest medalistką indywidualnych i drużynowych mistrzostw Europy oraz uczestniczką igrzysk olimpijskich w Londynie w 2012 roku. W sezonie 2019/2020, pierwszym po urodzeniu dziecka, miała bilans gier 10-5 w barwach Dojlid Białystok.
 
Po zakończeniu poprzedniego sezonu reprezentantka Polski przeniosła się do włoskiego A.S.D. Tennistavolo Norbello. Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa, rozgrywki we Włoszech nie wystartowały. 31-latka zdecydowała wrócić do kraju i ponownie dołączyła do Dojlid. W tym sezonie Grzybowska-Franc rozegrała osiem spotkań, w których poniosła tylko jedną porażkę (z Natalią Bajor 2:3).
 
- Kasia z meczu na mecz potwierdza wszystkim, że wciąż jest jedną z najlepszych polskich zawodniczek. Wróciła do doskonałej formy. Nie wiem, jakie plany ma trener reprezentacji Polski, ale w mojej opinii to zawodniczka, która powinna znaleźć się w kadrze na igrzyska olimpijskie w Tokio - mówi menadżer Dojlid Białystok, Piotr Anchim.
 
Wielką wartość dla drużyny stanowi doświadczenie Kasi i chęć pomocy młodszym koleżankom.
 
- Jest dobrym duchem i nauczycielką dla wszystkich naszych dziewczyn, które mają okazję ją podpatrywać i wyciągać wnioski. Podpisanie kontraktu z Kasią do końca następnego sezonu jest dla wszystkich świetną informacją - uważa Anchim.
 
Fot. Robert Kruk

 

 SPONSORZY Klubu:

                              

 

PARTNERZY i Patroni Medialni:

        

Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: