Aktualności

I Ty możesz zostać mistrzem!

Szkoła Podstawowa nr 28 i 52 wraz z klubem UKS Dojlidy Białystok ogłaszają nabór do klas sportowych dla dzieci w wieku 10 lat (IV klasa).
 
Dlaczego tenis stołowy? A dlaczego nie! Przecież każdy z nas grał na szkolnych przerwach w ping-ponga. Ile emocji, rywalizacji, śmechu i zabawy. Jest to sport na każdą pogodę. Sport, który pozytywnie wpływa na rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, poprawia refleks, rozwija myślenie strategiczne oraz podnosi poziom kontroli emocji. Dzięki współpracy z klubem UKS Dojlidy mamy pełną ściężkę rozwoju, będąc w jednym z najlepszych ośrodków tenisa stołowego w Polsce!
 
Nabory do klas sportowych w SP 28 i 52 rozpoczynają się w środę, 24 lutego. Od tego dnia można składać wnioski o przyjęcie do oddziału sportowego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym. Więcej informacji na stronie Urzędu Miejskiego w Białymstoku (TUTAJ).
 
Dokumenty dostępne będą od dnia 24 lutego 2021 r. na stronie www.bialystok.elemento.pl. Nabory potrwają do 5 marca 2021 r. do godz. 15.
 
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z trenerem Radosławem Połubińskim - tel. 503 466 161.

 

 SPONSORZY Klubu:

                              

 

PARTNERZY i Patroni Medialni:

        

Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: