Aktualności

Patryk Zatówka dołącza do Dojlid

Patryk Zatówka zasilił szeregi Dojlid Białystok. Utytułowany tenisista podpisał z naszym klubem roczny kontrakt, który obowiązywać będzie od sezonu 2021/2022.
 
Jesteśmy dopiero na półmetku obecnych rozgrywek, a Dojlidy już pozyskały nowego zawodnika z myślą o kolejnym sezonie. Do drużyny dołączył Patryk Zatówka, który w ostatnim czasie występował w zespole mistrza Polski - Sokołowie Jarosław.
 
23-latek mimo młodego wieku jest doświadczonym tenisistą stołowym. W Polsce grał m.in. w Bogorii Grodzisk Mazowiecki, AZS AWFiS Gdańsk, wspomnianym Sokołowie i Olimpii Grudziądz, z którą trzykrotnie świętował drużynowe mistrzostwo Polski. Zatówka ma również na koncie wicemistrzostwo z akademikami z Gdańska i tytuł mistrza Polski juniorów oraz seniorów w singlu. Był uczestnikiem igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.
 
- Jestem szczęśliwy, że od przyszłego sezonu będę częścią Dojlid. To bardzo dobry i przede wszystkim stabilny klub, w którym mogę się rozwijać. Do transferu przekonały mnie atmosfera wokół drużyny i osoba menadżera - mówi Patryk Zatówka.
 
Menadżer Dojlid Piotr Anchim zdradził, że pierwsze przymiarki do transferu Zatówki były trzy lata temu, ale wówczas zawodnik wybrał grę dla Sokołowa.
 
- Patryk to nadal młody i utalentowany tenisista. Tam, gdzie występował osiągał sukcesy. Jest specjalistą od pojedynków z zawodnikami defensywnymi. Liczę, że wzmocni naszą drużynę i będziemy jeszcze silniejsi - zaznacza Anchim.
 
Menadżer Dojlid zapowiada, że wkrótce Dojlidy wzmocni jeszcze jeden zawodnik o uznanym nazwisku.

 

 SPONSORZY Klubu:

                              

 

PARTNERZY i Patroni Medialni:

        

Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: