Najbliższy mecz

DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki

vs

DOJLIDY Białystok

16 dni
:
4 godzin
:
47 minut
:
42 sekund

19-03-2021, godz: 18:00

Aktualności

Mistrz Polski lepszy od Dojlid

Porażką 0:3 z mistrzem Polski - Sokołowem Jarosław rozpoczęli drugą rundą Lotto Superligi tenisiści stołowi Dojlid Białystok.
 
Spotkanie od początku nie układało się po myśli Dojlid. W pierwszym pojedynku - po emocjonującym widowisku - Aleksander Khanin przegrał 2:3 z Hindusem Sathiyanem Gnanasekaranem. Przełomowy dla losów meczu był czwarty set, w którym przez długi czas zawodnik Dojlid był na prowadzeniu, ale ostatecznie musiał uznać wyższość rywala 10:12. W decydującej partii Sathiyan był już nieuchwytny dla Białorusina, zwycięzając pewnie 11:6.
 
Niedługo potem było już 2:0 dla Sokołowa. W drugim pojedynku Kou Lei nie dał większych szans Piotrowi Michalskiemu, który zastąpił nieobecnego Chińczyka Yongyin Li. Młodemu zawodnikowi Dojlid należą się jednak brawa za ambitną i dzielną postawę. 
 
Aby przedłużyć szansę białostockiego zespołu w tym meczu, kapitan Dojlid Wang Zeng Yi musiał pokonać Pawła Chmiela. Zaczęło się dobrze, bowiem Wandżi wygrał pierwszego seta 11:8.
 
Niestety, w końcówce tej partii, grający trener Dojlid doznał kontuzji pleców. Uraz okazał się na tyle bolesny, że były reprezentant Polski potrzebował przerwy medycznej. Po niej zawodnik gospodarzy nie wrócił już do swojej gry i trzy kolejne partie zakończyły się zwycięstwem Chmiela do 5, 2 i 11.
 
Dojlidy Białystok - Sokołów Jarosław 0:3.
Aleksander Khanin - Sathiyan Gnanasekaran 2:3 (11:9, 11:13, 8:11, 12:10, 6:11)
Piotr Michalski - Kou Lei 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
Wang Zeng Yi - Paweł Chmiel 1:3 (11:8, 5:11, 2:11, 11:13).
 

 SPONSORZY Klubu:

                

 

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: