Najbliższy mecz

DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki

vs

DOJLIDY Białystok

16 dni
:
5 godzin
:
28 minut
:
6 sekund

19-03-2021, godz: 18:00

Aktualności

Świetna gra Kasi nie wystarczyła

Tenisistki stołowe Asterm Dojlidy Białystok przegrały 2:3 u siebie z Polmlekiem Lidzbark Warmiński. Był to pierwszy ligowy występ Podlasianek w 2021 roku.
 
Tym samym rywalki zrewanżowały się białostoczanom za porażkę w pierwszej rundzie ekstraklasy. Wówczas górą 3:2 były Dojlidy. W Białymstoku ponownie oglądaliśmy wyrównane widowisko. Kapitalną formą błysnęła Katarzyna Grzybowska-Franc, ale to nie wystarczyło do odniesienia piątego zwycięstwa w tym sezonie.
 
Rywalki z Lidzbarka Warmińskiego dominowały w pojedynkach z Michaliną Górską i Kamilą Gryko - obie przegrały swoje spotkania bez zdobytego seta. Honorowy punkty dla Dojlid uratowała Grzybowska-Franc, która pokonała Natalię Bogdanowicz 3:1 na otwarcie całego meczu oraz Aleksandrę Michalak 3:0.
 
- Trudno znaleźć słowa po takim meczu. Spotkanie można przegrać, ale nie w stylu, które zaprezentowały nasze zawodniczki. Gra pozostawiała wiele do życzenia. Dziewczyny, poza Kasią, zaprezentowały się bardzo słabo - ocenia trener Dojlid Białystok, Marcin Jarkowski.
 
Po tej porażce Asterm Dojlidy mają na koncie 13. punktów i wciąż zajmują szóste miejsce w tabeli. Kolejny mecz nasze tenisistki rozegrają w piątek, 5 lutego. Rywalkami białostoczanek będą zawodniczki Gotyku Toruń.
 
Asterm Dojlidy Białystok - Polmlek Lidzbark Warmiński 2:3.
Katarzyna Grzybowska-Franc - Natalia Bogdanowicz 3:1 (11:7, 11:5, 7:11, 11:6)
Michalina Górska - Aleksandra Michalak 0:3 (6:11, 2:11, 6:11)
Kamila Gryko - Zuzanna Pawelec 0:3 (1:11, 10:12, 5:11)
Katarzyna Grzybowska-Franc - Aleksandra Michalak 3:0 (11:6, 11:4, 11:8)
Michalina Górska - Natalia Bogdanowicz 0:3 (5:11, 4:11, 5:11).
 
Fot. Robert Kruk
 

 SPONSORZY Klubu:

                

 

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: