Najbliższy mecz

DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki

vs

DOJLIDY Białystok

16 dni
:
6 godzin
:
3 minut
:
51 sekund

19-03-2021, godz: 18:00

Aktualności

Pierwsze mecze bez Lio

Bez Yongyin Li będą musieli radzić sobie tenisiści Dojlid Białystok w pierwszych tegorocznych występach w Lotto Superlidze. Pierwszy sprawdzian po zimowej przerwie już w najbliższy piątek (22.01). Dojlidy podejmą mistrza Polski - drużynę Sokołowa Jarosław.
 
Nieobecność Chińczyka w barwach białostockiego zespołu spowodowana jest pandemią koronawirusa i związanymi z nią obostrzeniami.
 
- Lio nie przyjechał, gdyż nie było samolotu, którym mógłby dotrzeć do Polski - wyjaśnia menadżer Dojlid, Piotr Anchim. - Jednak nie ma co płakać i szukać wytłumaczeń. Najważniejsze, żeby przyjechał na rundę play-off. Zagwarantowaliśmy sobie miejsce w najlepszej „szóstce” i nie ma dla nas większego znaczenia, z którego miejsca przystąpimy do walki o medale. W meczu z Sokołowem musimy mocno zaryzykować. Wierzę, że uda nam się sprawić niespodziankę.
 
Tylko w takich kategoriach bowiem upatrywać będziemy ewentualne zwycięstwo Dojlid nad ekipą z Jarosławia, która nie ma takich problemów kadrowych. Rywale przyjadą do Białegostoku ze swoimi największymi gwiazdami - Ukraińcem chińskiego pochodzenia Kou Lei oraz Hindusem Sathiyanem Gnanasekaranem.
 
W składzie Dojlid, pod nieobecność Yongyin Li, wystąpi więc Piotr Michalski. Pewni gry są też kapitan Wang Zeng Yi i Aleksander Khanin.
 
- Na pewno nie będziemy fawoytem tego spotkania, ale nie zamierzamy łatwo odpuścić. Będziemy walczyć o każdą piłkę i zobaczymy, co to przyniesie - zapowiada Anchim.
 
Mecz odbędzie się na małej sali Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku. Wszystkich Kibiców zapraszamy serdecznie do śledzenia transmisji na kanale Lotto Superliga na YouTube oraz na naszej stronie na Facebooku.
 
Fot. Robert Kruk

 SPONSORZY Klubu:

                

 

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: