Najbliższy mecz

DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki

vs

DOJLIDY Białystok

16 dni
:
5 godzin
:
27 minut
:
30 sekund

19-03-2021, godz: 18:00

Aktualności

Przygotowani na rundę rewanżową

Dokładnie tydzień dzieli nas od pierwszego występu męskiej drużyny Dojlid Białystok w 2021 roku. Domowe starcie z Sokołowem Jarosław to absolutny hit inauguracyjnej kolejki rundy rewanżowej Lotto Superligi.
 
Po dwunastu kolejkach rundy jesiennej rozgrywki w LOTTO Superlidze zostały podzielone na dwie grupy. Wśród drużyn, które walczyć będą o najwyższe cele, znalazły się Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki, Dekorglass Działdowo, Dojlidy, Sokołów Jarosław, Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz i KS AZS AWFiS Balta Gdańsk.
 
Natomiast w drugiej grupie, w której drużyny walczyć będą o uniknięcie spadku, zagrają Energa Manekin Toruń, Uczelnia Państwowa Zamość, 3S Polonia Bytom, Fibrain AZS Politechnika Rzeszów, Poltarex Pogoń Lębork, Olimpia-Unia Grudziądz i Palmiarnia Zielona Góra.
 
Dojlidy Białystok swój pierwszy mecz w nowym roku zagrają we własnej hali z obrońcą tytułu - Sokołowem Jarosław w piątek, 22 stycznia (godz. 18). Spotkanie to zapowiada się bardzo interesująco. Podlasianie to aktualnie trzeci zespół w tabeli Lotto Superligi. Zespół z Jarosławia plasuje się na czwartej pozycji, mając trzypunktową stratę do podium.
 
- Na papierze wygląda to tak, że my jesteśmy faworytem tego spotkania, ale ja uważam inaczej. Sokołów ma bardzo silny zespół. Trzeba przyznać, że nasze zwycięstwo z tym rywalem, w pierwszej rundzie 3:2, było dość szczęśliwe. Chcielibyśmy, aby historia się powtórzyła, ale łatwo nie będzie - uważa menadżer Dojlid Białystok, Piotr Anchim.
 
W białostockim obozie panuje entuzjazm związany ze startem rundy rewanżowej. Menadżer Dojlid na każdym kroku podkreśla, że celem drużyny jest mistrzostwo Polski.
 
- To byłoby coś fantastycznego. Wierzymy w to bardzo mocno, ten zespół ma mentalność zwycięzcy. Nie widzę powodu, abyśmy myśleli inaczej. Chcemy spełnić marzenia nasze i kibiców - zapowiada Anchim.
 
Rywalizacja w drugiej rundzie LOTTO Superligi w grupie mistrzowskiej zakończy się 19 marca.
 
Fot. Robert Kruk

 SPONSORZY Klubu:

                

 

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: