Najbliższy mecz

29 sekund

26-01-2021, godz: 16:00

Witamy na pokładzie!

Miło nam poinformować, że powiększyło się grono sponsorów UKS Dojlidy Białystok. Nowym partnerem klubu została firma Sanitel.

- Nowy partner zdecydował się wesprzeć nasz klub. Ogromnie się cieszymy z kolejnej współpracy, która zapowiada się bardzo owocnie. Zwłaszcza, że z właścicielem tej firmy, Mateuszem Węglińskim znamy się prywatnie dość długo - mówi menadżer Dojlid Białystok, Piotr Anchim.

Sanitel to firma specjalizująca się budową i eksploatacją sieci energetycznych i teletechnicznych oraz oświetleniem drogowym. Firma oferuje również projektowanie, serwis i montaż instalacji elektrycznych.

- Z Piotrkiem znam się od dłuższego czasu. Chcę pomóc w fajnym projekcie, ponieważ jestem kibicem Dojlid i tenisa stołowego w Polsce - mówi Mateusz Węgliński, właściciel firmy Sanitel.