Najbliższy mecz

LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz

vs

DOJLIDY Białystok

1 dni
:
5 godzin
:
25 minut
:
29 sekund

26-01-2021, godz: 16:00

Aktualności

Witamy na pokładzie!

Miło nam poinformować, że powiększyło się grono sponsorów UKS Dojlidy Białystok. Nowym partnerem klubu została firma Sanitel.
 
- Nowy partner zdecydował się wesprzeć nasz klub. Ogromnie się cieszymy z kolejnej współpracy, która zapowiada się bardzo owocnie. Zwłaszcza, że z właścicielem tej firmy, Mateuszem Węglińskim znamy się prywatnie dość długo - mówi menadżer Dojlid Białystok, Piotr Anchim.
 
Sanitel to firma specjalizująca się budową i eksploatacją sieci energetycznych i teletechnicznych oraz oświetleniem drogowym. Firma oferuje również projektowanie, serwis i montaż instalacji elektrycznych.
 
- Z Piotrkiem znam się od dłuższego czasu. Chcę pomóc w fajnym projekcie, ponieważ jestem kibicem Dojlid i tenisa stołowego w Polsce - mówi Mateusz Węgliński, właściciel firmy Sanitel.

 SPONSORZY Klubu:

                

 

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: