Aktualności

Donic sponsorem technicznym Dojlid

Dojlid Białystok zawiązały współpracę z niemiecką firmą Donic, która będzie sponsorem technicznym podlaskiego klubu przez dwa najbliższe lata. W ramach tej umowy Donic wyposaży drużyny Dojlid w produkty treningowe i stroje meczowe.
 
Donic jest uznaną marką w Europie i na świecie. Towarzyszy najbardziej utytułowanym klubom i tenisistom stołowym (m.in. Jakubowi Dyjasowi). Po raz pierwszy jednak niemiecka marka rozpoczyna współpracę z polskim klubem.
 
- Tenis stołowy w Polsce ma długą historię i bogatą tradycję. Dojlidy należą do czołowych drużyn w całej Polsce i jako klub jest znany ze wzorowej pracy nad rozwojem swojej młodzieży. Jesteśmy dumni z bycia częścią tego klubu i wraz z dystrybutorem DONIC Aga Sport nie możemy się doczekać owocnej współpracy - mówią przedstawiciele firmy Donic.
 
Radości z tego faktu nie kryje też menadżer Dojlid, Piotr Anchim.
 
- Donic to jeden z wiodących producentów sprzętu sportowego w środowisku tenisowym. Cieszymy się, że będziemy współpracować z taką marką. To kolejny dowód na to, że Dojlidy rozwijają się pod każdym względem - uważa Anchim.
 
Fot. Robert Kruk

 SPONSORZY Klubu:

                       

 

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: