Najbliższy mecz

FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów

vs

DOJLIDY Białystok

0 dni
:
10 godzin
:
21 minut
:
14 sekund

23-10-2020, godz: 18:00

Aktualności

Dajcie kolejny popis

W niedzielę tenisiści stołowi Dojlid Białystok rozegrają szósty mecz w tym sezonie Lotto Superligi. Nasz zespół zmierzy się u siebie z Energą Manekin Toruń. Początek o godz. 16.
 
Po porażce z Dekorglassem Działdowo, białostoczanie w ostatnim spotkaniu wrócili na zwycięską ścieżkę. Dojlidy pokonały przed własnymi kibicami Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki 3:1. Była to już czwarta wygrana podopiecznych grającego trenera Wang Zeng Yi w obecnych rozgrywkach. Dzięki temu zespół ze stolicy Podlasia zachował miejsce w ścisłej czołówce.
 
W niedzielę spotkają się sąsiedzi tabeli. Energa po bardzo dobrym początku sezon była nawet liderem, lecz ostatnie mecze nie potoczyły się po jej myśli. Torunianie przystąpią do tego spotkania po trzech porażkach z rzędu. Przyjadą więc zmobilizowani, aby zrehabilitować się i zgarnąć komplet punktów.
 
- My jednak wiemy, czym zaskoczyć tę drużynę. Toruń jest w naszym zasięgu i powinniśmy wygrać. Mimo że w ostatnich dniach mieliśmy trochę problemów zdrowotnych - przyznaje menadżer Dojlid, Piotr Anchim.
 
Kłopoty ze zdrowiem dotknęły Yongyina Li. Chińczyk zmagał się z przeziębieniem. Aby jednak wykluczyć zakażenie koronawirusem nasz zawodnik przeszedł testy. Ich wynik był negatywny. Li czuje się już lepiej i wznowił treningi z drużyną.
 
Dojlidy wyjdą zatem w najmocniejszym zestawieniu - Wang Zeng Yi, Yongyin Li i Aleksander Khanin. W drużynie Energii wystąpią Tomasz Kotowski, Konrad Kulpa i Damian Węderlich.
 
Mecz odbędzie się w hali Zespołu Szkół Rolniczych przy ul. Suchowolca 26. Wstęp jest wolny.
 
Fot. Robert Kruk

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: