Najbliższy mecz

FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów

vs

DOJLIDY Białystok

0 dni
:
10 godzin
:
25 minut
:
4 sekund

23-10-2020, godz: 18:00

Aktualności

Zielona Góra zdobyta

Drugie zwycięstwo z rzędu w Lotto Superlidze odnieśli tenisiści Dojlid Białystok. Nasz zespół pokonał 3:0 na wyjeździe Palmiarnię Zielona Góra, tracąc w całym meczu tylko jednego seta.
 
Obecne rozgrywki rozpoczęły się doskonale dla białostockich tenisistów, którzy po dwóch spotkaniach mają komplet punktów. Po domowym zwycięstwie z Pogonią Lębork, Dojlidy tym razem najmniejszym nakładem sił pokonały beniaminka z Zielonej Góry.
 
Marsz po wygraną rozpoczął Wang Zeng Yi. Rywalem kapitana Dojlid był Łukasz Wachowiak. Od początku tego pojedynku różnica klas była widoczna gołym okiem. Dwa pierwsze sety Wandżi rozstrzygnął na swoją korzyść 11:6. Prawdziwy pokaz siły nasz zawodnik zaprezentował jednak w trzeciej partii, pokonując Wachowiaka 11:1.
 
Z zadania wywiązał się również Yongyin Li, chociaż w starciu z Kamilem Zalewskim nie ustrzegł się błędów. Kosztowało go to przegraną w pierwszym secie 10:12. Później wrócił jednak na właściwe tory i kolejne partie rozegrał popisowo. Młody Chińczyk zwyciężał w nich 11:6, 11:6 i 11:3.
 
Natomiast triumf w całym meczu przypieczętował Aleksander Khanin. Białorusin bez większych problemów zwyciężył Kamila Nalepę 3:0 (11:5, 12:10, 11:8).
 
W sobotę nasi tenisiści wyruszają już do Jarosławia, gdzie w niedzielę zmierzą się z Sokołowem. Początek tego meczu o godz. 16.
 
Fot. Robert Kruk

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: