Aktualności

Nabór do klas Mistrzostwa Sportowego

XVII Liceum Ogólnokształcące wraz z klubem UKS Dojlidy Białystok ogłaszają nabór do klasy sportowej w dyscyplinie tenis stołowy, badminton i siatkówka w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego dla chłopców i dziewczynek z rocznika 2005 (I klasa liceum).
 
Nasza szkoła położona jest w parku Lubomirskich - malowniczej i spokojnej części Białegostoku. Placówka ma bogate tradycje sportowe. Uczniowie mają optymalne warunki do profesjonalnego uprawiania sportu, bowiem zajęcia dydaktyczne są ułożone tak, aby nie kolidowały z zajęciami sportowymi. Szkoła dysponuje internatem na 150 miejsc, a uczniowie mają możliwość korzystania z bogatej oferty zajęć pozalekcyjnych w ramach działających kół zainteresowań i sekcji sportowych.
 
- W naszej szkole uczyli się, bądź uczą m.in. Mateusz Czernik, były zawodnik Dojlid, teraz trener reprezentacji Polski kadetów i kadetek, czy medalistki mistrzostw Polski w tenisie stołowym - Julia Jackowska, Julia Szymczak, Gabriela Dyszkiewicz oraz Kamila Gryko - mówi menadżer Dojlid Białystok i nauczyciel Piotr Anchim. - Mamy znakomite warunki do treningu. Szkoła posiada małą i dużą halę sportową. Uczniowie mają wszystkie potrzebne narzędzia do treningu. Szkoła wyposażona jest również w siłownie, która jest nieodłącznym elementem zajęć sportowych.
 
 
Osoby zainteresowane rekrutacją powinny od 22 czerwca składać dokumenty. Następnie już 30 czerwca przeprowadzone zostaną testy sprawnościowe.
 
Oferta:
– noclegi w internacie w pokojach 3-4 osobowych
– wyżywienie na miejscu
– sala treningowa z teraflexem na 6 stołów z atestem ITTF dostępna 24h
– opieka kadry pedagogicznej
– trenerzy Klubu UKS Dojlidy (Marcin Jarkowski, Piotr Anchim, Tatiana Dołgonosowa)
– udział w letnich i zimowych obozach sportowych
– zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny – Piotr Anchim, tel. 792313001, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: