Aktualności

Wielki powrót Aleksandra Khanina!

Aleksander Khanin nowym zawodnikiem Dojlid Białystok. To powrót tenisisty do naszego klubu po czterech latach. Kontrakt Białorusina z Dojlidami obowiązywać będzie do końca przyszłego sezonu.
 
Przed wyjazdem z Białegostoku Khanin reprezentował Dojlidy przez dwa sezony. Był ważną postacią zespołu, który najpierw wywalczył awans do Lotto Superligi, a w kolejnych rozgrywkach - jako beniaminek - zajął szóste miejsce. Na początku sezonu 2016/2017 Khanin przeniósł się z Dojlid do ligi niemieckiej. Potem wyjechał do Włoch, gdziez przez ostatnie sezony z powodzeniem reprezentował barwy mistrza tego kraju - Aon Milano Sport. W światowym rankingu ITTF Khanin zajmuje 155. miejsce.
 
- Aleksander wraca do Dojlid już jako inny zawodnik. Mimo że wciąż jest bardzo młody, to posiada ogromny bagaż doświadczeń. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało się go pozyskać. Mam spore oczekiwania wobec jego gry, ale myślę, że temu sprosta - mówi menadżer Dojlid, Piotr Anchim.
 
Khanin uzupełnia skład Dojlid na przyszły sezon. Wcześniej klub przedłużył kontrakty z grającym trenerem Wang Zeng Yi oraz Yongyin Li. Czwartym zawodnikiem będzie debiutujący w poprzednim sezonie Piotr Michalski, wychowanek KTS Wysokie Mazowieckie.
 
- W takim składzie będziemy walczyć o najwyższe cele. Moim marzeniem jest zdobycie mistrzostwa Polski. Uważam, że jest to realny cel. Mamy trzech znakomitych zawodników, którzy mogą rywalizować z każdym w polskiej lidze - uważa Anchim.
 
Fot. Robert Kruk

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: