Przemysław Walaszek odchodzi z Dojlid

Przemysław Walaszek po zakończeniu tego sezonu odchodzi z Dojlid Białystok. Kontrakt 19-latka z białostockim klubem nie zostanie przedłużony i zawodnik przeniesie się do Energi Manekin Toruń.

Walaszek dołączył do Dojlid osiem lat temu. Od początku pobytu w Białymstoku uważany był za perspektywicznego zawodnika, który w przyszłości stanie się ważną postacią pierwszego zespołu. Tak się rzeczywiście stało. W sezonie 2016/2017 Walaszek zadebiutował w barwach Dojlid w Lotto Superlidze. W sumie jako ekstraklasowy zawodnik rozegrał w stolicy Podlasia cztery sezony.

Po zakończeniu obecnych rozgrywek Walaszek przeniesie się do Energi Manekin Toruń, aktualnie piątej drużyny Lotto Superligi.

Przemek, dziękujemy za grę w naszych barwach i życzymy powodzenia w dalszej karierze

Fot. Robert Kruk