Aktualności

Mistrzostwa Polski bez Kasi

Katarzyna Grzybowska-Franc nie zagra w 88. Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Białymstoku. Powodem wycofania się z turnieju reprezentantki Polski są problemy zdrowotne.
 
Dla 30-letniej zawodniczki tegoroczne mistrzostwa Polski miały być wyjątkowe. To właśnie w Białymstoku Grzybowska-Franc wróciła do gry po niemal 11-miesięcznej przerwie macierzyńskiej i zadebiutowała we wrześniu w barwach UKS Dojlidy.
 
- Kasia wycofała się ze względu na chorobę, ma zapalenie oskrzeli - informuje Piotr Anchim, menadżer Dojlid Białystok. - Wielka szkoda, że choroba wyeliminowała Kasię z turnieju. Wszyscy liczyliśmy na jej dobry występ.
 
W mistrzostwach Polski, które wystartują w piątek w hali Zespołu Szkół Rolniczych, zagra siedmiu reprezentantów województwa podlaskiego - Wang Zeng Yi, Przemysław Walaszek, Michalina Górska, Kamila Gryko (wszyscy Dojlidy), Gabriela Dyszkiewicz (ATS Białystok), Maja Miklaszewska oraz jej klubowa koleżanka z AZS PWSiP Łomża - Aleksandra Jarkowska, która zajęła miejsce innej wycofanej zawodniczki.
 
Fot. Robert Kruk

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: