Aktualności

Wandżi wyróżniony

Wang Zeng Yi, grający trener i kapitan Dojlid Białystok, zajął drugie miejsce w 65. Plebiscycie „Gazety Współczesnej” na Najpopularniejszych Sportowców Województwa Podlaskiego.
 
Plebiscyt Sportowy „Gazety Współczesnej” to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking podlaskich sportowców. Tegoroczna edycja była już 65., w której wyłonieni zostani najbardziej popularni sportowcy z naszego regionu. Tegoroczna gala odbyła się na Stadionie Miejskim w Białymstoku.
 
W najbardziej prestiżowej kategorii Czempiona Roku 2019, w której kandydatów nominowali dziennikarze sportowi, drugie miejsce zajął Wang Zeng Yi. Pierwsze miejsce zajęła lekkoatletka Podlasia Białystok, Marlena Gola. Z kolei na najniższym stopniu podium znalazła się Anna Bańkowska, także lekkoatletka Podlasia.
 
Nagrodę dla grającego trenera Dojlid odebrał menadżer białostockiego klubu, Piotr Anchim.
 
- Ogromnie cieszymy się z tego wyróżnienia. Dziękujemy za wszystkie głosy. To dla nas bardzo ważne znaleźć się tutaj. To pokazuje, że tenis stołowy w Białymstoku rozwija się, a kibice doceniają osiągniecia naszych zawodników - mówi Anchim.
 
Nagrody i wyróżnienia najpopularniejszym sportowcom obok redaktora naczelnego „Gazety Współczesnej” i „Kuriera Porannego” Jarosława Jabłońskiego wręczali patroni 65. Plebiscytu europoseł Tomasz Frankowski, wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski, członek Zarządu Województwa Podlaskiego Marek Malinowski, prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Sławomir Kopczewski oraz prezes Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego poseł Kazimierz Gwiazdowski.
 
Fot. Robert Kruk

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: