Najbliższy mecz

DOJLIDY Białystok

vs

SOKOŁÓW S.A. Jarosław

34 dni
:
3 godzin
:
0 minut
:
21 sekund

08-01-2021, godz: 19:00

Aktualności

Wykonać krok w kierunku play-off

Rusza runda rewanżowa Lotto Superligi. Dojlidy Białystok pierwszy mecz w 2020 roku rozegrają w najbliższy piątek o godz. 18. W Rzeszowie zmierzą się z miejscowym Fibrain AZS Politechnika.
 
 
Białostoczanie po pierwszej części sezonu plasują się na szóstym miejscu w tabeli. Dojlidy w 11. kolejkach zgromadziły 16. punktów. Cztery oczka mniej mają na swoim koncie rzeszowianie, którzy zajmują dziewiątą lokatę. W pierwszym meczu Lotto Superligi akademicy pokonali zespół z Podlasia 3:2. Dwa punkty dla gospodarzy zdobył wówczas Wang Zeng Yi. Największym problemem okazała się nieobecność Yongyin Li. Młody Chińczyk zmagał się z problemami wizowymi i nie mógł dotrzeć na spotkanie otwierające rozgrywki.
 
- W trakcie sezonu Lio stał się liderem tego zespołu. Widać bardzo duży progres w jego grze w porównaniu do poprzedniego sezonu. Oczywiście wciąż nie jest kompletnym tenisistą, ma jeszcze sporo do poprawy. Trzeba jednak przyznać, że kilka punktów w całym dorobku mocno mu zawdzięczamy - mówi Piotr Anchim, menadżer Dojlid.
 
Na rewanż Dojlidy udadzą się już w optymalnym zestawieniu. Chęć rehabilitacji w białostockim zespole jest ogromna.
 
- Zapowiada się wyrównane spotkanie. Walczymy o awans do fazy play-off, a wygrana w stolicy Podkarpacia z pewnością nas przybliży do tego celu – twierdzi Anchim.
 
Spotkanie w Rzeszowie będzie dla tenisistów Dojlid bardzo dobrym przetarciem przed meczem z Zooleszcz Gwiazdą Bydgoszcz we własnej hali, który zaplanowano trzy dni później.
 
Transmisję meczu Fibrain AZS Politechnika Rzeszów - Dojlidy Białystok przeprowadzi stacja SportKlub.
 
Fot. Robert Kruk

 SPONSORZY Klubu:

               

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: