Najbliższy mecz

DOJLIDY Białystok

vs

SOKOŁÓW S.A. Jarosław

4 dni
:
13 godzin
:
6 minut
:
38 sekund

22-01-2021, godz: 19:00

Aktualności

Do Gdańska po przełamanie

Po dwutygodniowej przerwie w rozgrywkach Lotto Superligi do gry wracają tenisiści Dojlid Białystok, którzy w najbliższą środę (godz. 18) zmierzą się na wyjeździe z AZS AWFiS Balta Gdańsk.
 
Spotkanie na Pomorzu będzie dla białostoczan okazją do przerwania złej serii. Podlaski zespół w trzech meczach z rzędu nie odniósł zwycięstwa. W efekcie wypadł z pierwszej szóstki w ligowej tabeli.
 
- Po trzech porażkach z Bogorią, Dekorglassem i Kolping Frac Jarosław chcemy wreszcie się przełamać - mówi menadżer Dojlid, Piotr Anchim. - Nasi zawodnicy mieli trochę przerwy i mam nadzieję, że dzięki temu złapią odpowiedni rytm. Liczymy na dobrą formę Lio, który najprawdopodobniej wystąpi na jedynce. Sam Lio nie wygra jednak meczu, dlatego pozostała dwójka musi go w tej walce wspomóc.
 
Gdyby sugerować się suchymi statystykami i tabelą, wówczas białostoczanie jechaliby do Gdańska jak po swoje. W tym sezonie jednak przekonaliśmy się, że drużyny teoretycznie silniejsze nie zawsze potrafią sprostać roli faworyta i dochodzi do niespodzianek. O tym muszą pamiętać tenisiści Dojlid, którzy przystąpią do tego spotkania będąc w zdecydowanie lepszym położeniu, niż gdańska ekipa.
 
W zespole AZS AWFiS Balta Gdańsk występują aktualny mistrz Polski w singlu - Patryk Chojnowski oraz Bartosz Such i Khinhang Yu (pochodzący z Chin reprezentant Azerbejdżanu). 
 
- Nikogo nie zlekceważymy. Wystarczy popatrzeć na ostatnie mecze Balty, w którym poniosła porażkę 2:3 z Polonią Bytom i wygrała 3:2 z Pogonią Lębork, aby przekonać się, że nie jest to przypadkowy zespół. Mimo wszystko nasze szanse oceniam dużo wyżej, niż w tych ostatnich trzech konfrontacjach - ocenia Anchim.
 
Fot. Robertk Kruk

 SPONSORZY Klubu:

               

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: