Aktualności

Będzie remont sali!

Miło nam poinformować, że nasz projekt renowacji małej sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Białymstoku zostanie zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020. Wartość projektu to 500 tys. złotych.
 
- W głosowanie zaangażowanych było wiele osób, dla których z całego serca chciałbym podziękować. Przez to będziemy mieli lepsze warunki do treningu, bo projekt zakłada wyremontowanie sali i szatni oraz wymianę podłogi i oświetlenia - mówi menadżer Dojlid Białystok, Piotr Anchim. - W tej chwili na sali odbywają się treningi tenisa stołowego, trenują uczniowie klas mistrzostwa sportowego oraz zawodnicy UKS Dojlidy. Sala jest też areną zmagań Białostockiej Ligi Sportu. Realizacja tego projektu to dla nas wszystkich znakomita wiadomość.
 
W ramach Budżetu Obywatelskiego 2020 białostoczanie rekomendowali do realizacji 32 pomysły. Wśród nich jest 11 projektów ogólnomiejskich i 21 osiedlowych. Nasz projekt z liczbą 3333 głosów zajął piąte miejsce wśród projektów osiedlowych.

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: