Najbliższy mecz

DOJLIDY Białystok

vs

SOKOŁÓW S.A. Jarosław

4 dni
:
13 godzin
:
56 minut
:
15 sekund

22-01-2021, godz: 19:00

Aktualności

Lotto Superliga w Sportklubie

Na mocy zawartej umowy LOTTO Superliga w każdej serii spotkań pokaże jeden mecz na żywo na antenie Sportklubu. Kibice będą mogli zobaczyć je wyłącznie na antenie stacji - czytamy na oficjalnej stronie rozgrywek.
 
We wrześniu LOTTO Superliga Tenisa Stołowego zagości na antenie Sportklubu czterokrotnie – poza meczem rozpoczynającym tegoroczną kampanię, w tym miesiącu zaplanowane zostały jeszcze transmisje z następujących spotkań: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Dekorglass Działdowo (mecz rozgrywany na PGE Narodowym, 15 września, godz. 14.00), Fibrain AZS Politechnika Rzeszów – LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz (27 września, godz. 18.00) oraz Dekorglass Działdowo – PKS Kolping FRAC Jarosław (29 września, godz. 16.00).
 
- Bardzo cieszę się, że spotkania LOTTO Superligi ponownie zagoszczą na antenie Sportklubu. Przygotowaliśmy dla kibiców bogatą ofertę, dzięki której zobaczą w bieżącym sezonie co najmniej 20 spotkań. Wszystkie mecze zrealizowane będą na żywo i w najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Jestem przekonany, że spełnimy tym samym oczekiwania wszystkich sympatyków tenisa stołowego – powiedział tuż po podpisaniu umowy prezes LOTTO Superligi, Zbigniew Leszczyński.

 SPONSORZY Klubu:

               

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: