Najbliższy mecz

DOJLIDY Białystok

vs

SOKOŁÓW S.A. Jarosław

4 dni
:
13 godzin
:
27 minut
:
34 sekund

22-01-2021, godz: 19:00

Aktualności

Dojlidy szkolą w SP 28

Dojlidy Białystok od nowego roku szkolnego, z racji dużego zainteresowania, otwierają się na nowe lokalizacje. Jednym z takich miejsc jest Szkoła Podstawowa nr 28 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego przy ul. Warmińskiej 55 w Białymstoku.
 
- Jako klub już wcześniej współpracowaliśmy ze Szkołą Podstawową nr 28, ponieważ wiele dzieci uczących się w niej, trenowało u nas tenis stołowy. Do nich należą m.in. Konrad Gryk i Szymon Patejczuk, czyli medaliści mistrzostw województwa w kategorii młodzików - mówi menadżer Dojlid, Piotr Anchim.
 
Nasz klub chce rozwijać tę współpracę, więc od tego roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 28 zostanie stworzona klasa sportowa o profilu tenis stołowy. Ale to nie wszystko. W związku z tym, że Dojlidy mają strategię szkolenia i że jest duże zainteresowanie naszym klubem, to dzięki uprzejmości dyrekcji klub jeszcze mocniej postawi na współpracę szkoleniową. W każdy wtorek i czwartek odbywać się będą treningi dla grupy początkującej stworzonej z uczniów klas 1-3 (godz. 15.30) oraz grupy zaawansowanej (godz. 17). Rozpoczął się już nabór do grup. Osobą odpowiedzialną za treningi jest Adrian Kozaczuk (tel. 533 448 096)
 
- Chcemy pokazać, że tenis stołowy jest dyscypliną, która bardzo rozwija młodego człowieka nie tylko pod względem sprawności fizycznej, ale również sprawności intelektualnej. Mamy ku temu wszelkie narzędzia. Kto wie, być może wsród tych uczniów jest następca Andrzeja Grubby czy Leszka Kucharskiego - zaznacza Anchim.
 

 SPONSORZY Klubu:

               

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: