Najbliższy mecz

DOJLIDY Białystok

vs

SOKOŁÓW S.A. Jarosław

4 dni
:
13 godzin
:
16 minut
:
51 sekund

22-01-2021, godz: 19:00

Aktualności

Dołgonosowa trenerką Dojlid

Tatiana Dołgonosowa dołączyła do kadry szkoleniowej Dojlid Białystok. Doświadczona Białorusinka przejęła obowiązki trenerki ekstraklasowego zespołu kobiet i juniorskich drużyn naszego klubu.
 
Dołgonosowa jest pierwszą trenerką Darii Kisiel, która była wiodącą postacią Dojlid w poprzednim, historycznym sezonie. Urodzona w Mohylewie trenerka dała się poznać w białostockim klubie jako osoba pracowita, sumienna, wymagająca i posiadająca duża umiejętności wychowawcze.
 
- Wyniki mówią same za siebie. Z naszą Darią osiągała bardzo duże sukcesy. Doprowadziła zawodniczkę m.in. do brązowego medalu mistrzostw Europy juniorek. Cieszymy się, że oficjalnie dołączyła do naszego zespołu. Jestem przekonany, że tylko na tym zyskamy - ocenia Piotr Anchim, menadżer Dojlid.
 
Pracę w klubie Dołgonosowa rozpocznie wraz z początkiem września. Z Dojlidami związała się rocznym kontraktem i obejmie funkcję pierwszej trenerki drużyny, która wkrótce zacznie swój debiutencki sezon w ekstraklasie kobiet. Jej doświadczenie będzie nieocenione również w pracy z juniorami.
 
- Chcemy szkolić i stawiać na młodzież, dlatego myślę, że Dołgnosowa sprawdzi się w tej roli znakomicie. Tym ruchem pokazujemy, że Dojlidy otwierają się na Europę i świat - zaznacza Anchim.
 
Kobieca drużyna nowe rozgrywki zainauguruje 15 września (godz. 16), meczem na Stadionie Narodowym z mistrzem Polski - Siarką Tarnobrzeg.
 
fot. Robert Kruk

 SPONSORZY Klubu:

               

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: