Aktualności

Kierunek Zakopane

Dojlidy Białystok rozpoczęły główny etap przygotowań do nowego sezonu. Nasza drużyna udała się na dziesięciodniowe zgrupowanie do Zakopanego.
 
- To już kolejny rok z rzędu, w którym będziemy szlifować formę na południu Polski. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z możliwości i warunków do treningu, dlatego ten wybór był oczywisty - mówi Piotr Anchim, menadżer Dojlid.
 
Kadra zespołu na to zgrupowanie składa się głównie z młodszych zawodniczek i zawodników. Brakuje m.in. Katarzyny Grzybowskiej-Franc, Wang Zeng Yi i Yongyin Li. 
 
- Kasia przygotowuje się w Gdańsku, również Wandżi i Li trenują indywidualnie. Do Zakopanego dojedzie natomiast Przemysław Walaszek, który obecnie przebywa na obozie reprezentacji Polski seniorów w Cetniewie - tłumaczy Anchim. - Ponadto co roku na zgrupowanie dołącza do nas kilka nowych twarzy. Teraz do Zakopanego pojechała z nami Julia Łącka z BOSiR ULKS Barcin - dodaje.
 
Trenerzy skupiać się będą na jak najlepszym przygotowaniu zespołu przede wszystkim pod względem kondycyjnym i wytrzymałościowym. 
 
- Ogólnie nasz plan zakłada pracę tlenową. Będziemy chodzić po górach, trochę uwagi poświęcimy również sportom uzupełniającym, takim jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka czy basen. Nie zabraknie też czasu na treningi z tenisa stołowego, które będziemy odbywać w hali zaprzyjaźnionego klubu z Nowego Targu. Poza tym chcemy tworzyć dobrą atmosferę, która zaprocentuje w sezonie - kończy Anchim.
 
Zdjęcia i filmy z obozu w Zakopanem będzie można śledzić na bieżąco za pośrednictwem klubowego konta na Facebooku i Instagramie.
 
 
fot. Robert Kruk

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: