Najbliższy mecz

DOJLIDY Białystok

vs

SOKOŁÓW S.A. Jarosław

4 dni
:
13 godzin
:
18 minut
:
15 sekund

22-01-2021, godz: 19:00

Aktualności

Dojlidy na Narodowym!

To będzie święto tenisa stołowego w Polsce! 15 września po raz pierwszy wszystkie kluby LOTTO Superligi wystąpią na PGE Narodowym w Warszawie. Dojlidy Białystok zmierzą się z Zooleszcz Gwiazdą Bydgoszcz.
 
Na stołecznym stadionie odbyły się dotychczas dwie akcje PZTS pod hasłem "Pingpongowy PGE Narodowy", z myślą o dzieciach i młodzieży, ale także dorosłych i amatorach. W ubiegłym roku właśnie w Warszawie karierę zakończył jeden z najlepszych polskich tenisistów stołowych w historii Lucjan Błaszczyk, rozgrywany był również mecz LOTTO Superligi pomiędzy klubami z Grodziska Mazowieckiego i Bydgoszczy. Rozegranie całej 2. kolejki na największym obiekcie w naszym kraju to jednak wydarzenie bez precedensu.
 
- Jestem pewny, że marketingowo ten projekt będzie "strzałem w dziesiątkę". Już teraz kibice dopytują, co zrobić, by znaleźć się 15 września na Stadionie Narodowym. Dla sympatyków tenisa stołowego będzie to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć gwiazdy naszej superligi w jednym miejscu. Dodam, że Związek będzie partycypował w kosztach dojazdu do Warszawy fanów zespołów drużyn - mówi wiceprezes PZTS, Kamil Dziukiewicz. 
 
Białostoccy kibice będą ostrzyć sobie zęby na rywalizację Dojlid z Zooleszcz Gwiazdą Bydgoszcz. - Uważam, że to będzie świetna promocja sportu. Wystąpią wszystkie drużyny w jednym miejscu i czasie, a to wszystko w pięknej scenerii. Jestem pewien, że będzie sporo kibiców, którzy zjadą się do Warszawy autokarami - ocenia menadżer Dojlid Piotr Anchim.
 
Organizatorzy dopracowują szczegóły logistyczne związane z tym wydarzeniem. - Być może rozegramy trzy mecze w jednej turze i kolejne trzy po ich zakończeniu. Nie wykluczam, że wszystkie spotkania rozpoczną się o jednej porze. To gratka dla fanów naszego sportu – zaznacza Zbigniew Leszczyński, prezes spółki prowadzącej rozgrywki Lotto Superligi.
 
Bądź na bieżąco z Dojlidami i polub nas na Facebooku:
 
 
fot. Przemysław Jahr / Wikimedia Commons

 SPONSORZY Klubu:

               

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: