Aktualności

Podsumowanie sezonu (część 3.)

Poza sukcesami drużynowymi Dojlidy Białystok mogą pochwalić się też osiągnięciami indywidualnymi.
 
Sandra Kozioł została mistrzynią Polski w grze deblowej w kategorii młodzieżowej. Sporo medali zdobyli nasi juniorzy. Julia Jackowska i Kamila Gryko sięgnęły po brązowe krążki w drużynie i deblu, a Przemysław Walaszek i Paweł Piszczatowski w drużynie.
 
- W sumie na mistrzostwach kraju w różnych kategoriach młodzieżowych wystąpiło aż 16 naszych reprezentantów, co jest bardzo dobrym osiągnięciem. Pokazuje to wyraźnie, że Dojlidy to nie tylko drużyny ekstraklasowe, ale i szkolenie młodzieży na wysokim poziomie. Dało to nam drugie miejsce w Polsce za ZKS Drzonków, a od pięciu lat jesteśmy pod tym względem na podium – mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.
 
Warto też odnotować dobrą postawę Dojlid II. Nasze rezerwy w cuglach wygrały II ligę podlaską, a w barażu po ciężkim boju wyeliminowały Lewart Lubartów (7:3 i 4:6), by w decydującej fazie nie dać rady Morlinom II Ostróda (0:10 i 2:8).
 
- Podsumowując mogę powiedzieć, że miniony sezon był dla nas bardzo udany. Potwierdził, że Dojlidy Białystok to ważny punkt na tenisowej mapie Polski. Ale nie zamierzamy spocząć na laurach i chcemy, by nadchodzące rozgrywki były jeszcze lepsze – kończy Piotr Anchim.
 
(na zdjęciu Julia Jackowska, fot. Robert Kruk)

 

 SPONSORZY Klubu:

                              

 

PARTNERZY i Patroni Medialni:

        

Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: