Aktualności

Chemia Białystok będzie wspierać Dojlidy


Niezmiernie miło nam poinformować, że firma Chemia Białystok będzie wspierać nasz klub w sezonie 2019/2020. 

Chemia Sp z.o.o to wiodący dystrybutor w branży farb dla budownictwa, materiałów wykończenia wnętrz oraz chemii gospodarczej i budowlanej. Firma współpracuje z siecią sklepów, składów budowlanych oraz odbiorców instytucjonalnych na terenie Polski Północno-Wschodniej. 
 
- Cieszymy się, że kolejna lokalna firma zdecydowała sie wejść w współpracę z naszym klubem. W przyszlym sezonie będziemy mieć jeszcze wiecej pracy, ponieważ ogrnomną niespodziankę sprawiły nasze dziewczyny, ktore awansowały do Ekstraklasy Kobiet. Jestem pewny, że swomi wynikami nie zawiedziemy zaufania nowego Sponsora i dostarczymy naszym kibicom jeszcze wielu powodów do radości- powiedział menadżer UKS Dojlidy Piotr Anchim
 
Logo Chemii będzie widoczne na naszej stronie internetowej, na banerach oraz wszystkich materiałach drukowanych wydawanych przez klub.
 
 
(na zdjęciu do lewej: Piotr Anchim, mops Timo i Andrzej Malinowski- Prezes Zarządu Chemia Sp. z.o.o)
 
 
 

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: