Aktualności

W doborowym gronie

Ekstraklasowych rywali będzie miała żeńska drużyna Optima Polska Dojlidy Białystok w turnieju finałowym Pucharu Polski, który zostanie rozegrany we wtorek w Gdańsku.
 
Wszystkie rywalki naszych pierwszoligowych tenisistek – AZS UE Wrocław, Bronowianka Kraków i gospodynie z MRKS Gdańsk w minionym sezonie występowały w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ten fakt powoduje, że nasz zespół będzie dla każdego wymarzonym przeciwnikiem w poprzedzającym zawody losowaniu półfinałów.
 
- Już sam fakt znalezienia się w finale Pucharu Polski to nasz sukces i do gry przystąpimy bez żadnych obciążeń. Dla naszego młodego zespołu to kolejne cenne doświadczenie. Jedziemy w najsilniejszym składzie: Kamila Gryko, Julia Jackowska, Michalina Górska i Daria Kisiel i każda z zawodniczek dostanie szansę występu. Szczególnie, że czekają nas bardzo pracowite dni: najpierw zawody w Gdańsku, potem turniej juniorski w Cetniewie, a na koniec dwumecz barażowy o ekstraklasę z Cukrownikiem Chybie – informuje menadżer Dojlid Piotr Anchim.
 
Żeński zespół ma szanse na awans, a praktycznie straciły ja męskie rezerwy Dojlid. W pierwszym meczu barażowym o I ligę nasza drużyna przegrała u siebie 0:10 z Morlinami II Ostróda, co rozstrzyga losy rywalizacji.
 
fot. Robert Kruk, na zdjęciu Daria Kisiel

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: