Aktualności

Jak rezerwy z rezerwami

W niedzielę nasze rezerwy czeka mecz barażowy o awans do II ligi. W Białymstoku gościć będą Morliny II Ostróda.
 
- To bardzo trudny przeciwnik i nasza młodzież, wspartą rutyniarzami, czyli Marcinem Jarkowskim i moją skromną osobą, czeka niezwykle ciężkie zadanie. Nie jesteśmy faworytem tego dwumeczu, ale to może i lepiej, bo z tej pozycji będzie nam się łatwiej grało – uważa menadżer Dojlid Piotr Anchim.
 
Czołową postacią zespołu z Ostródy jest Szymon Kolasa, aktualny wicemistrz Polski juniorów. Obok niego w Morllinach II grają też: Maksymilian Miastkowski, Łukasz Sokołowski, Jakub Kuźmicz i Wojciech Chrząszcz.
 
- Nie tylko reprezentant Polski Szymon Kolasa, ale i kilku innych zawodników z Ostródy to czołówka krajowa w kategorii juniorów. Sam jestem ciekaw, jak wypadniemy na tle tego groźnego przeciwnika – dodaje Piotr Anchim.
 
Niedzielny mecz Dojlidy II – Morliny II rozpocznie się o godz. 14, małej hali przy ul. Suchowolca 26. Rewanż zostanie rozegrany dopiero 18 czerwca w Ostródzie i dobrze by było, by nasi tenisiści czekali na niego z zaliczką z własnej hali. Zapraszamy kibiców do dopingu.
 
na zdjęciu: zespół Morlin II Ostróda

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: