Jak rezerwy z rezerwami

W niedzielę nasze rezerwy czeka mecz barażowy o awans do II ligi. W Białymstoku gościć będą Morliny II Ostróda.

- To bardzo trudny przeciwnik i nasza młodzież, wspartą rutyniarzami, czyli Marcinem Jarkowskim i moją skromną osobą, czeka niezwykle ciężkie zadanie. Nie jesteśmy faworytem tego dwumeczu, ale to może i lepiej, bo z tej pozycji będzie nam się łatwiej grało – uważa menadżer Dojlid Piotr Anchim.

Czołową postacią zespołu z Ostródy jest Szymon Kolasa, aktualny wicemistrz Polski juniorów. Obok niego w Morllinach II grają też: Maksymilian Miastkowski, Łukasz Sokołowski, Jakub Kuźmicz i Wojciech Chrząszcz.

- Nie tylko reprezentant Polski Szymon Kolasa, ale i kilku innych zawodników z Ostródy to czołówka krajowa w kategorii juniorów. Sam jestem ciekaw, jak wypadniemy na tle tego groźnego przeciwnika – dodaje Piotr Anchim.

Niedzielny mecz Dojlidy II – Morliny II rozpocznie się o godz. 14, małej hali przy ul. Suchowolca 26. Rewanż zostanie rozegrany dopiero 18 czerwca w Ostródzie i dobrze by było, by nasi tenisiści czekali na niego z zaliczką z własnej hali. Zapraszamy kibiców do dopingu.

na zdjęciu: zespół Morlin II Ostróda