Aktualności

A jednak z Cukrownikiem

Zagłębie Lubin nie będzie rywalem Optima Polska Dojlid Białystok w barażach o ekstraklasę kobiet. Nasz zespół zmierzy się z Cukrownikiem Chybie.
 
- Zagłębie, które zostało mistrzem grupy południowej pierwszej ligi, zrezygnowało z udziału w barażach i dlatego doszło do zmiany przeciwnika. W naszej ocenie Cukrownik to drużyna z trochę niższej półki niż zespół z Lubina i nasze szanse wzrosły. Oczywiście, nie lekceważymy jednak rywala, ale chcemy wykorzystać okazję i zamierzamy dać z siebie wszystko, by wyjść zwycięsko z tej rywalizacji – mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.
 
Walka zapowiada się ciekawie, bo dojdzie do starcia młodości Optima Polska Dojlid z rutyną Cukrownika. Szanse naszej drużyny zwiększa to, że oba spotkania barażowe (1 i 2 czerwca) odbędą się w Białymstoku. Już teraz warto zarezerwować sobie czas, by wesprzeć dopingiem nasze tenisistki w walce o ekstraklasę. 

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: