Aktualności

Będą baraże o Ekstraklasę kobiet!

W ostatnim meczu grupy północnej I ligi kobiet zespół Optima Polska Dojlidy Białystok zremisował 5:5 z Galaxy Białystok. W barażach o ekstraklasę nasza drużyna zagra z Zagłębiem Lubin.
 
- Szkoda, że nie udało nam się wygrać w derbach, bo zajęlibyśmy pierwsze miejsce w grupie, ale nie ma też powodu do wstydu. Zremisowaliśmy z mocnym rywalem, w którym grają dwie Białorusinki i dwie doświadczone zawodniczki z Warszawy – komentuje menadżer naszego klubu Piotr Anchim.
 
W meczu z Galaxy tradycyjnie najlepiej w Optima Polska Dojlidach spisała się Białorusinka Daria Kisiel, która zdobyła komplet punktów. Po ciężkich pojedynkach wygrały też oba nasze deble, a punkt dołożyła jeszcze Kamila Gryko. Niestety, na drugim stole komplet porażek poniosły Michalina Górska i Julia Jackowska.
 
- Skupiamy się już na dwumeczu barażowym z mistrzem grupy południowej. Zagłębie to groźny przeciwnik, ale nie jesteśmy bez szans. Daria Kisiel to najlepsza zawodniczka całej pierwszej ligi, mająca bardzo profesjonalne podejście do tenisa. Pozostałe nasze reprezentantki także stać na podjęcie walki z rywalkami z Lubina. Z pewnością walka o ekstraklasę zapowiada się bardzo ciekawie – dodaje menadżer Dojlid.
 
WYNIK
Optima Polska Dojlidy Białystok – Galaxy Białystok 5:5.
Punkty dla Dojlid: Daria Kisiel – 2,5; Kamila Gryko – 1,5; Julia Jackowska – 0,5; Michalina Górska – 0,5.
 
fot. Robert Kruk
 

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: