Aktualności

Dwa ważne mecze na Dojlidach

Nadchodząca sobota będzie niezwykle emocjonującym dniem. Nasze zespoły czekają bowiem dwa bardzo ważne mecze.
 
O godz. 16 zespół żeński Optima Polska Dojlidy Białystok w małej hali przy ul. Suchowolca 26 podejmie w ostatniej kolejce sezonu regularnego I ligi lokalnego rywala – Galaxy. Stawką jest mistrzostwo grupy północnej.
 
- Grę w barażach o ekstraklasę mamy już zapewnioną, ale na razie nie myślimy o nich. Chcemy mocnym akcentem skończyć fazę zasadniczą i wygrać derbowy mecz z Galaxy – mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.
 
Drużyna Optima Polska Dojlidy wystąpi w najmocniejszym składzie, z Kamilą Gryko, Julią Jackowską, Michaliną Górską i Białorusinką Darią Kisiel.
 
Po zakończeniu meczu kobiet, w tej samej hali do gry przystąpi męski zespół Dolidy II Białystok, który w meczu barażowym o prawo gry w I lidze zmierzy się z Lewartem Lubartów.
 
- Nasza drużyna wygrała rozgrywki na Podlasiu, a Lewart triumfował w II lidze lubelskiej. Dobrze znamy tę drużynę, której najmocniejszym punktem jest grający trener Jakub Sagan, mający ekstraklasowe doświadczenie – informuje Piotr Anchim.
 
Triumf w II lidze podlaskiej to zasługa głównie składu: Paweł Piszczatowski, Mateusz Repke, Piotr Michalski i Marcin Olszewski. Nie jest jednak wykluczone, że Dojlidy w barażach wystawią weteranów – Marcina Jarkowskiego i … menadżera Piotra Anchima.
 
- Jesteśmy zgłoszeni do składu i z pewnością postaramy się pomóc naszej młodzieży, by mogła ona podnosić swoje umiejętności w pierwszej lidze. Faworytem dwumeczu będzie jednak Lewart, ale zrobimy wszystko, by sprawić niespodziankę - kończy Piotr Anchim.
 
Początek meczu Dojlidy II – Lewart w sobotę, o godz. 19. Zapraszamy kibiców do dopingowania obu naszych zespołów w bardzo ważnych spotkaniach.

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: