Aktualności

Deble w Lotto Superlidze!

Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego zatwierdził zmiany w rozgrywkach Lotto Superligi. W sezonie 2019/20 kibice będą emocjonować się grą podwójną.
 
Deble rozgrywane będą jako piąta gra, przy remisie w meczu 2:2. W decydującym pojedynku nie będzie mógł wystąpić tenisista, który wcześniej rozegrał w spotkaniu dwa single. Gra będzie toczyć się do dwóch zwycięskich setów, podobnie jak czwarta potyczka singlowa.
 
Zmianie uległ też system rozgrywek. Nadal spadać będą dwa najsłabsze zespoły, ale o medale powalczy nie cztery, a sześć najlepszych drużyn fazy zasadniczej. Lider i wicelider czekać będą na zwycięzców spotkań czwartej i piątej  oraz trzeciej i szóstej. O awansie rozstrzygnie jeden mecz, w hali zespołów, które zajęły wyższe miejsca w fazie zasadniczej (trzecia i czwarta).
 
Przypominamy, że Dojlidy Białystok zakończyły miniony sezon na szóstym miejscu. Jeśli zatem w nadchodzących rozgrywach przynajmniej powtórzą to osiągnięcie, to powalczą o medale Lotto Superligi! Już można zatem szykować się na ogromne emocje.
 
O wejście do finału kluby nadal rozstrzygać będzie dwumecz, a o mistrzostwie zadecyduje jeden mecz finałowy.
 
Aby zawodnik był uprawniony do gry w fazie play-off musi rozegrać minimum pięć meczów w fazie zasadniczej.

 SPONSORZY Klubu:

             

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: