Aktualności

Dziewczyny od krok od wygrania 1 ligi

Nasz żeński zespół pokonał w meczu 17. kolejki I ligi Dwójkę Rawa Mazowiecka 8:2 i utrzymał się na czele grupy północnej.

Dojlidom pozostały jeszcze majowe derby z Galaxy. Jeśli nasza drużyna zwycięży, to wygra grupę i z korzystnej pozycji przystąpi do walki barażowej o awans do ekstraklasy.
 
- Cieszą nie tylko dobre wyniki, ale i to, że nasze reprezentantki stanowią zespół. Walczą jedna za drugą, wspierają się i każda z nich wniosła wiele do tego, że jesteśmy liderem. Do tego wszystkie zawodniczki rozwijają się, a to jest nawjażniejsze - ocenia menadżer naszego klubu Piotr Anchim. 
 
Spotkanie z Dwójką toczyło się pod kontrolą naszych tenisistek, chociaż wcale nie było łatwe, a przyjezdnym nie można odmówić ambicji i woli walki. Trzy pojedynki kończyły się po pięciosetowej walce, na szczęście za każdym razem górą były tenisistki Dojlid.
 
Jak zwykle klasą dla siebie była Daria Kisiel. Młoda Białorusinka wygrała oba single bez straty seta, dokładając do tego deblowy triumf wspólnie z Michaliną Górską. Żadnych strat nie poniosła także Julia Jackowska, a Michalina Górska i Kamila Gryko dołożyły po półtora punktu.
 
- Na razie nie myślimy o awansie, czy barażach. Pozostał nam mecz z Galaxy i skupiamy się na tym, by go wygrać - kończy Piotr Anchim.
 
Optima Polska Dojlidy Białystok - Dwójka Rawa Mazowiecka 8:2
Punkty dla Dojlid: Daria Kisiel - 2,5; Julia Jackowska - 2,5; Kamila Gryko - 1,5; Michalina Górska - 1,5
 
fot. Robert Kruk

 SPONSORZY Klubu:

             

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: