Aktualności

Wygrana z Morlinami

W ostatnim w tym sezonie Lotto Superligi spotkaniu wyjazdowym Dojlidy Białystok wygrały 3:1 z Morlinami Ostróda.
 
Dobry początek zrobił Przemek Walaszek, który pokonał swego partnera deblowego z niedawnych mistrzostw Polski młodzieżowców - Kacpra Petasia. Wyrównana walka trwała tylko w dwóch pierwszych setach, po których był remis 1:1. Potem nasz reprezentant był wyraźnie szybszy i dokładniejszy, szybko kończąc pojedynek.
 
Niestety, nie popisał się Yongyin Li. Chińczyk w barwch Dojlid grał niedokładnie, popełniał sporo błędów i w starciu z dużo niżej notowanym w rankingu indywidualnym Marco Gollą nie wywalczył nawet seta.
 
Na szczęście w dużo lepszej dyspozycji był Wandżi. Nasz grający trener tylko na początku miał kłopoty z Kamilem Dziadkiem i w secie otwarcia przegrywał 6:8. Wtedy włączył jednak piąty bieg, do końca partii nie oddał już rywalowi żadnej wymiany, a potem gładko wygrał dwa kolejne sety.
 
Na koniec okzało się, że niedyspozycja Yongyina Li była chwilowa. Nasz zawodnik szansę na rehabilitację dostał w pojedynku z Kacprem Petasiem. Chińczyk nie zawiódł, gładko wygrał 2:0, kończąc całe spotkanie.
 
A już w niedzielę nasza drużyna zakończy ligowy sezon. O godz. 16 w Wysokiem Mazowieckiem zagramy z Energą KTS Toruń. Serdecznie zapraszamy na ten mecz.
 
Morliny Ostróda - Dojlidy Białystok 1:3
Kacper Petaś - Przemysław Walaszek 1:3 (9:11, 11:6, 5:11, 6:11)
Marco Golla - Yongyin Li 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
Kamil Dziadek - Wang Zeng Yi 0:3 (8:11, 4:11, 7:11)
Kacper Petaś - Yongyin Li 0:2 (6:11, 7:11)
 
fot. Robert Kruk

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: