Aktualności

Z Energą w Wysokiem Mazowieckiem

Dla kibiców tenisa stołowego w regionie mamy niespodziankę. Ostatni mecz Lotto Superligi Dojlidy Białystok  - Energa KTS Toruń odbędzie się w Wysokiem Mazowieckiem.
 
- Tak się złożyło, że w marcu aż cztery spotkania ligowe w ciągu dwóch tygodni rozegraliśmy w Białymstoku. To bardzo dużo. Dlatego postanowiliśmy pożegnać rozgrywki w Wysokiem Mazowieckiem, gdzie prężnie działa klub KTS, z którym ściśle współpracujemy. To stamtąd wywodzi się między innymi Paweł Piszczatowski, który właśnie zdobył brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w drużynie - tłumaczy menadżer Dojlid Piotr Anchim.
 
Jakkolwiek obie drużyny mają już pewne utrzymanie, to wcale nie zapowiada się mecz o przysłowiową "czapkę śliwek", a emocji nie powinno zabraknąć. 
 
- Chcemy zwyciężyć i utrzymać miejsce w górnej połówce tabeli. Poza tym, zamierzamy promować nasz klub i dyscyplinę sportu, więc nie ma mowy o odpuszczaniu. Energa ma mocny skład i nasze zwycięstwo 3:0 w jej hali o niczym nie świadczy. Przeciwnie, drużyna z Torunia przyjedzie z mocnym postanowieniem wzięcia rewanżu, a my postaramy się do tego nie dopuścić - dodaje Piotr Anchim.
 
W drużynie naszych rywali grają: Chińczyk Chuanxi Han, Francuz Abdel Kader Salifou oraz świeżo upieczony młodzieżowy mistrz Polski Tomasz Kotowski.
 
- W naszym zespole wszyscy zawodnicy są gotowi do gry, ale chcemy, by szasnę dostał pochodzący z Wysokiego Mazowieckiego nasz junior Piotr Michalski, który mam już za sobą debiut w Lotto Superlidzie. Przewidzieliśmy też wiele atrakcji dla kibiców, między innymi losowanie tabletu, nagród rzeczowych, czy występ wokalisty De Marco. Wierzymy, że hala wypełni się kibicami, bo to przecież wielkie sportowe wydarzenie dla tego miasta i wspólnie stworzymy ciekawe widowisko - kończy menadżer naszego klubu.
Spotkanie z Energą rozpocznie się w niedzielę, o godz. 16, w hali przy ul. Ludowej 5 w Wysokiem Mazowieckiem. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.
 
Dwa dni przed meczem z Energą, tj. w najbliższy piątek, naszą drużynę czeka ostatni w tym sezonie wyjazd. O godz. 18 rozpocznie się w Ostródzie mecz Dojlid z tamtejszymi Morlinami. Oby nasi tenisiści wracali z niego w bardzo dobrych nastrojach. 
 
 
 
 
 
 

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: