Aktualności

Mamy pierwszy medal na MMP!

Sześcioro reprezentantów Dojlid Białystok wystartuje w weekend w Krośnie w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców. Impreza dopiero się rozkręca, a nasz klub ma już medal!
W turnieju drużynowym juniorów na podium staną Przemek Walaszek i Paweł Piszczatowski, czyli pierwszy zespół Dojlid. Nasi reprezentanci w pierwszej rundzie mieli wolny los, potem pokonali drugą drużynę województwa śląskiego 3:1, a w ćwierćfinale - także 3:1 - reprezentację Podkarpacia.
 
- Cieszymy się, że już na starcie tego dużego, czterodniowego turnieju, mamy medal. Oby był to dobry prognostyk przed kolejnymi występami, bo nie ukrywam, że szans na podium będzie jeszcze kilka – mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.
 
Wśród kobiet barw Dojlid bronić będą Sandra Kozioł oraz Weronika Mielnicka, które próbowały swoich sił także w drużynie, ulegając w 1/8 finału Bronowiance Kraków 0:3.
 
Wśród mężczyzn gra czterech tenisistów Dojlid. Obok medalistów w drużynie, startują też Kuba Chojnacki i Krzysztof Kurlenda.
 
- Najbardziej liczymy na Przemka Walaszka, który indywidualnie jest rozstawiony z czwórką, a ma też szanse medalowe w mikście z Sandrą Kozioł i w deblu z Kacprem Petasiem. Sandra jest wysoko w rankingu indywidualnym i także może sporo dokonać. Pozostali nasi reprezentanci mają pokazać się z dobrej strony i powalczyć o jak najlepsze miejsca. Jeśli ktoś sprawi niespodziankę, będzie wspaniale – dodaje Piotr Anchim.
 
Trzymamy kciuki za naszych młodzieżowców i czekamy na dobre wieści z Krosna.
 
na zdjęciu Przemek Walaszek i Paweł Piszczatowski

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: