Aktualności

Najazd gdańskich gwiazd

Duża dawka tenisa stołowego w wydaniu ligowym czeka białostockich kibiców. Dojlidy w Lotto Superlidze rozegrają cztery z rzędu mecze u siebie.
 
Najbardziej atrakcyjnie zapowiada się piątkowe starcie z wiceliderem – Unią AZS AWFiS Gdańsk. Bez przesady można powiedzieć, że w naszej hali dojdzie do najazdu gwiazd.
 
- Skład gdańskiego zespołu przedstawia się imponująco i nie ma w nim słabych punktów. Chińczyk Wei Shihao z dorobkiem 20 zwycięstw i czterech porażek jest liderem rankingu indywidualnego Lotto Superligi, Michaił Pajkow to indywidualny mistrz Rosji, a Patryk Chojnowski – świeżo upieczony mistrz Polski – wymienia menadżer naszego klubu Piotr Anchim.
 
Przed Wandżim, Yongyinem Li oraz Przemysławem Walaszkiem niezwykle trudne zadanie. Ale na naszych zawodnikach nie ciąży żadna presja i mogą pokazać swój najlepszy tenis na tle gwiazd ligi.
 
- Ciągle czekamy na zwycięstwo z rywalem z czołowej czwórki tabeli. Mam nadzieję, że uda nam się to w naszej hali i sprawimy niespodziankę, która potwierdzi, że każda drużyna w Lotto Superlidze powinna obawiać się spotkań z nami. W każdym razie emocji z pewnością nie zabraknie i zapraszamy kibiców do hali przy ul. Suchowolca w piątek, a na godzinę 19 – informuje Piotr Anchim.
 
W Gdańsku, po ciekawej walce przegraliśmy 1:3, a honorowy punkt wywalczył Wandżi, pokonując Patryka Chojnowskiego.
 
Podczas meczu nasi sponsorzy przygotowali dla kibiców sporo atrakcji, m.in konkurs, w którym zwycięzca odjedzie nową Toyotą na weekend! 
 
Przygrywką do piątkowego spotkania z ligowym gigantem będzie środowy mecz z Olimpią-Unią Grudziądz.
 
Dojlidy będą faworytem, ale młodej drużyny gości nie można lekceważyć. Maciej Kubik i Samuel Kulczycki to wielkie nadzieje nie tylko polskiego ale i europejskiego tenisa stołowego i warto zobaczyć, jak zaprezentują się na tle naszych zawodników. Początek o godz. 12:00. Partnerem wydarzenia jest miasto Białystok!
 
 
Dojlidy Białystok- Olimpia Unia Grudziądz- 13.03.2019 (środa, godz. 12:00)
 
Dojlidy Białystok- AZS AWFiS Gdańsk- 15.03.2019 (piątek, godz. 19:00)
 
Dojlidy Białystok- Dekorglass Działdowo- 17.03.2019 (niedziela, godz. 14:00)
 
 
 
 
 
 

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: