Wandżi i Li zostają w Dojlidach!

Mamy dla naszych kibiców wspaniała wiadomość. Wandżi i Yongyin Li w przyszłym sezonie nadal będą reprezentować barwy Dojlid Białystok!.

- Korzyści są obustronne. My cenimy Wandżiego i Li jako zawodników, a im podoba się u nas. Nie jesteśmy klubem bogatym, ale stabilnym i wiarygodnym. Gramy w tym sezonie w górnej połowie tabeli Lotto Superligi i wierzymy, że w następnym będzie jeszcze lepiej – mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.

Jest prawdopodobne, że w nowych rozgrywkach grać dla Dojlid w Lotto Superlidze będzie także Przemysław Walaszek.

- Wszystko jest w jego rękach. Przemek zna nasze oczekiwania. Nie ma na nim presji wyniku w tym sezonie, to nie on ma przesądzać o zwycięstwach. Ale chcemy, żeby w pozostałych spotkaniach pokazał jeszcze więcej charakteru i woli walki. Myślimy też o jego edukacji i naszym warunkiem jest to, by zdał maturę. Wszystko wyjaśni się do maja – dodaje Piotr Anchim.

Przy okazji przypominamy, że naszą drużynę wkrótce będzie można zobaczyć w aż czterech spotkaniach u siebie. Pierwszy mecz już 13 marca w samo południe o godz. 12:00 – z Olimpią-Unią Grudziądz.

Zawodników Dojlid w rozgrywkach Lotto Superligi wspiera Miasto Białystok.