Aktualności

Rywale z różnych półek

Zespoły z zupełnie różnych półek będą w weekend wyjazdowymi rywalami Dojlid Białystok w Lotto Superlidze. W piątek nasz zespół zagra z Palmiarnią Zielona Góra, a w niedzielę - z Kolping Fracem Jarosław.

Palmiarnia nie wygrała dotąd żadnego meczu i praktycznie straciła szansę na utrzymanie się w Lotto Suoeridze, podczas gdy zespół z Jarosławia jest na podium i wymienia się go jako jednego z kandydatów do zdobycia złotego medalu.

-  Wygranie z zespołem z Zielonej Góry jest naszym obowiązkiem, ale oczywiście, nie lekceważymy żadnego przeciwnika. W Palmiarni gra młodzież - Kamil Nalepa, Łukasz Wachowiak i reprezentujący Austrię Maciej Kołodziejczyk. To ambitni zawodnicy, którzy zrobią wszystko, by pokazać się z jak najlepszej strony - mówi menadżer Dojlid Piotr Anchim.

W niedzielę poprzeczka mocno pójdzie w górę. Kolping Frac, po kilku wpadkach na początku sezonu, spisuje się rewelacyjnie. Zespół z Jarosławia wygrał dziesięć spotkań z rzędu, a jednym z nielicznych rywali, który umiał urwać mu punkt, były Dojlidy. Po zaciętym meczu przegraliśmy w naszej hali 2:3, a oba pojedynki wygrał Yongyin Li.

- Nasz Chińczyk wraz z Przemkiem Walaszkiem trenował ostatnio w Gdańsku i liczymy na ich dobrą postawę, podobnie jak grającego trenera Wandżiego. Jesteśmy w tabeli wysoko, ale mamy fatalny bilans z czołową czwórką, z którą przegraliśmy wszystkie spotkania. Marzymy o tym, by to się zmieniło - dodaje Piotr Anchim.

Oby tak się stało i Dojlidy wróciły z weekendowych wyjazdów z dwoma zwycięstwami. 

Fot. Robert Kruk.  

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: