Aktualności

Lotto Superliga: Zaczynamy w Rzeszowie

Rundę rewanżową rozgrywek Lotto Superligi Dojlidy Białystok rozpoczną wyjazdowym meczem z AZS Politechniką Rzeszów.
 
- To groźny przeciwnik, o podobnym do naszego potencjale, co pokazał już pierwszy mecz w Białymstoku, wygrany przez nas po zaciętej walce 3:1. W rzeszowskiej hali będzie jeszcze trudniej. Ale jeśli chcemy walczyć o coś więcej niż spokojne utrzymanie się, a chcemy, to musimy takie spotkania wygrywać. Trzeba zrobić wszystko, by udanie rozpocząć rewanże – uważa menadżer Dojlid Piotr Anchim.
 
W naszej hali oba pojedynki wygrał Yongyin Li, pokonując Tomasza Lewandowskiego i Wasilija Łakiejewa. Trzecie oczko dołożył nasz grający trener Wandżi. Swój pojedynek przegrał natomiast Przemek Walaszek, ulegając drugiemu, obok Łakiejewa, Rosjaninowi w drużynie Politechniki – Sadiemu Ismaiłowowi..
 
- Rzeszów ma wyrównany skład i Przemkowi ciężko będzie o sprawienie niespodzianki z którymkolwiek zawodnikiem gospodarzy. Ale w jego przypadku chodzi nam o to, żeby się rozwijał. Nie będę miał pretensji o porażkę, jeśli pokaże dobry tenis, będzie aktywny i postara się przejmować inicjatywę. Punkty na wagę zwycięstwa mają zdobyć Li i Wandżi – dodaje Piotr Anchim.
 
Mecz w Rzeszowie rozpocznie się o w sobotę, o godz. 18. Trzymamy kciuki za Dojlidy.

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: