Aktualności

Trzy dni prawdy Optima Polska

To będzie weekend prawdy Optima Polska Dojlid Białystok. Nasze tenisistki zagrają trzy mecze z pierwszoligową czołówką. Zaczynamy już w piątek ligowym szczytem. Nasz zespół, będący wiceliderem, podejmie zajmującą pierwsze miejsce drużynę AZS PWSiP Metal-Technik Łomża. 
 
- To wspaniała sprawa, że mecz na ligowym szczycie to zarazem regionalne derby. Trener Łomży Wacław Tarnacki to bardzo ambitny szkoleniowiec, który zrobi wszystko, by jego zespół wygrał w naszej hali. Dlatego spodziewamy się najmocniejszego składu rywalek, z Chinką Ren Bingran na czele. Ale to bardzo dobrze dla widowiska, bo my też wystawimy najmocniejszy skład. Nasze reprezentantki także są mocno zmobilizowane, ostro trenują i wierzymy w ich zwycięstwo - mówi menadżer Optima Polska Dojlid Piotr Anchim.
 
W składzie gości jest Aleksandra Jarkowska, która latem przeniosła się z naszego klubu do Łomży. Na treningach w naszej hali pojawia się często Liza Karasiowa, co dodaje kolejnego smaczku spotkaniu.
 
- Emocji z pewnością nie zabraknie. Warto przyjść w piątek, na godzinę 16.30 do naszej malej hali przy ul. ks. Suchowolca, by wesprzeć dopingiem nasz zespół i zobaczyć, jak gra pierwszoligowa czołówka - dodaje Piotr Anchim.
 
Czasu na odpoczynek po pierwszoligowym szczycie nie będzie, bo w sobotę gramy na wyjeździe z zajmującymi czwarte miejsce rezerwami GLKS-u Nadarzyn, a w niedzielę Optima Polska Dojlidy czeka wyprawa do piątej Agro-Sieci Chełmno.
 
- Te spotkania wyjaśnią, czy w tym sezonie czeka nas spokojne utrzymanie się w pierwszej lidze, czy też powalczymy o coś więcej. Trzymamy kciuki za nasze tenisistki - kończy Piotr Anchim. 
 
fot. Robert Kruk

 SPONSORZY Klubu:

              

PARTNERZY i Patroni Medialni:

      

 

 Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego: